Seo Turhan Kurumsal Danışmanlık İstanbul Hakkımızda

Seo Turhan Kurumsal Danışmanlık İstanbul

2006 dan günümüze Seo Uzmanı Gürkan Turhan ve ekibi olarak; arama motorları özellikle Google‘ı yakından takip ederek organik aramalarda üst sıralarda olmanız ve nitelikli ziyaretçi çekmeniz için sitenize yapılması gerekenleri uyguluyor veya uygulanması için yetkili kişilere raporluyoruz. En iyi seo firması olması çabası ile ayrıca arama motorlarındaki can sıkıcı sonuçlardan (şikayet siteleri veya hakkınızda çıkan kötü haberler- yorumlardan) kurtulmanız için de çalışmalar yürütüyoruz.

Kurumsal Seo Danışmanlığı

Sizin müşteriye gitmeniz yerine, müşterilerin sizi bulması satışa önde başlamanızı sağlayacaktır. Firma – marka bilinirliği ürün ve hizmetlerin tanıtım ve online pazarlama araçlarını etkin kullanmak için deneyimlerimizi sizinle paylaşıyoruz. Dışarıdan uzman desteği; firma bünyesinde çalıştıracağınız bilgi düzeyi düşük elemanlara göre daha verimli ve düşük maliyetli olacaktır. Verimli bir internet pazarlaması için firmanızın en büyük atılımı olacaktır.

Aynı Sektörden Sadece Bir Firma

Birbirlerine rekabet oluşturabilecek firmalarla çalışmıyoruz. Firma web sitesinden alınan istatistik ve bilgileri başka firmalarla paylaşmıyoruz. Karşılıklı güvene dayalı seneler sürecek bir çalışma yürütüyoruz

Bu yazı 15 Şubat 2020 tarihinde güncellenmiştir.

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın