Seo Expert Gürkan Turhan Contact

Seo Turhan Kurumsal Danışmanlık İstanbul

SEO Uzmanı Gürkan Turhan ve ekibi olarak 2006’dan bugüne kadar arama motorlarını, özellikle Google‘ı yakından takip ederek müşterilerimizin organik aramalarda üst sıralarda olmaları ve nitelikli ziyaretçi çekebilmeleri için web siteleri ile ilgili yapılması gereken çalışmaları gerçekleştiriyor ya da firma yetkililerine ayrıntılı bir rapor sunuyoruz. Ayrıca en iyi SEO firması olma çabası ile arama motorlarındaki can sıkıcı sonuçlardan (şikayet siteleri ya da hakkınızda çıkan kötü haber ve yorumlardan) kurtulmanız için de gerekli çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal Seo Danışmanlığı

Sizin müşterilere gitmeniz yerine müşterilerin sizi bulması, sektörünüzdeki rekabet ortamında size önemli avantajlar sağlayacaktır. Firma – marka bilinirliği, ürün ve hizmetlerin tanıtımı ve on-line pazarlama araçlarını etkin kullanmak için deneyimlerimizi sizinle paylaşıyoruz. Dışarıdan alacağınız uzman desteği, firma bünyesinde çalıştıracağınız bilgi düzeyi düşük personele göre daha verimli ve düşük maliyetli olacaktır. Bizden alacağınız destek hizmeti, verimli bir internet pazarlaması için firmanızın en büyük atılımı olacaktır.

Aynı Sektörden Sadece Bir Firma

Kurumsal olarak birbirlerine rekabet oluşturabilecek firmalarla çalışmama ilkesini benimsiyoruz ve firmanızın web sitesinden aldığımız istatistik ve bilgileri başka firmalarla kesinlikle paylaşmıyoruz. Böylece karşılıklı güvene dayanan ve senelerce sürebilecek bir iş ilişkisi oluşturuyoruz.

Güncelleme tarihi 28 Nisan 2020

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın