Kurumsal SEO Fiyatları 2020

Rakiplerle Çalışmıyoruz

Orta rekabet düzeyindeki firmalar için kurumsal SEO fiyatları 2020 aylık 1250 ₺ + KDV. Yüksek rekabet düzeyindeki firmalar için bu fiyat 2500 ₺ + KDV‘dir. Açık fiyat politikası ile 2006 yılından günümüze birbirlerine rekabet oluşturacak firmalarla çalışmıyoruz. Müşterilerin sizi bulması, arama motorlarında en iyi yerlerde olmanız için sitenizin içinde ve dışarıdan düzenlemeler yapıyoruz. Çalıştığımız firmalara internet pazarlaması, teknik altyapı, hosting gibi konularda bilgi birikimimizi aktarıyoruz. En iyi web pazarlaması için dışarından bu hizmeti almak daha düşük maliyetli ve yüksek verimli olmaktadır. SEO çalışması fiyatları genel rekabet ve hedeflere göre değişiklik gösterebilmektedir.  Bizim bir firma ile çalışabilmemiz için çalıştığımız firmalara rekabet oluşturmaması veya ilgili sektördeki eski firmanın izin vermesi gerekmekte. Bir sene çalışmak kaydıyla karşılıklı memnuniyet esasına göre çalışma yıllarca devam etmektedir. Bir çalışmaya başladığımızda genellikle o sektörü kapatmış oluyoruz. Arama motoru iyileştirmesi seo danışmanlık fiyatlarını sektörün rekabetine göre belirlemekteyiz.

SEO Bir Kerelik İşlem Değildir

Arama motorları sürekli gelişmekte, kendilerini yenilemekte, sektördeki rakipler gelişmekte ve yeni rakipler girmekte, arama eğilimleri ve kelime kombinasyonları değişmekte. Bundan dolayı SEO bir kez yapılıp bırakılacak bir işlem değil;  düzenli çalışma ve geliştirme gerektirmektedir.

Düşük SEO Ücretleri ile Web Pazarlama Maliyetinizi Düşürün

Dergi veya gazete reklamı benzeri diğer reklam çeşitleri ile karşılaştırıldığında düzgün iyileştirme yapılmış Google SEO fiyatları, düşük maliyetle çok daha nitelikli ziyaretçi – müşteri kazandırmakta ve uzun vadede firma gelişimine önemli katkılar sağlamaktadır. Birçok firma kendi bünyesinde arama motoru iyileştirmesi için personel çalıştırmaya başladı. Bunun yerine deneyimin ve pazarlama bilgisinin çok değerli olduğu SEO hizmetini kurum dışındaki uzmanlardan danışmanlık alarak yürütmek, hizmetin kalitesini artırdığı gibi maliyetini de düşürmektedir.

Arama motorları arasındaki payından dolayı ağırlıklı olarak üzerine çalışma yaptığımız Google SEO fiyatı için bizimle iletişime geçin. 

SEO Hizmeti Fiyatları Neleri Kapsar

Yüksek rekabet düzeyindeki firmalar için SEO hizmeti fiyatları 2020 aylık 2500 ₺ + KDV . SEO danışmanlık ücreti içinde; gerekli düzenlemelerinin siteye uygulanması (firma tercih ettiğinde düzenlemeleri yapacak ekibe de yollayabiliyoruz), hız düzenlemeleri, bağlantı yapılandırmaya (link building) yönelik rehber kayıtları, sosyal medya tanıtımları (paralı link alamamaktayız). Google Analytics ve Search Console takipleri yer almaktadır. Ek bir SEO ücreti talep etmeden firmanın Google Ads yönetimlerine de destek olmaktayız. Aşırı yüksek kaynak tüketmeyen kurumsal sitelerde CDN ve Hosting hizmetini de ücretsiz sağlamaktayız.

Kurumsal SEO Danışmanlığı Kalitemizi Düşürmemek İçin

Yıllardır bizimle çalışan mevcut müşterilerimize düzgün hizmet vermek için müşteri sayımızı sınırlı tutuyoruz. Turhan SEO Danışmanlık olarak müşteri portföyümüz İstanbul ağırlıklı olmakla birlikte il dışı ve ülke dışı SEO çalışmalarımız da bulunmaktadır. Yeni müşteriler için SEO hizmeti ücreti müşteri yoğunluğumuza göre düzenlenmekte olup eski müşterilerimize enflasyona göre zaman içinde düşük oranlarda aylık seo danışmanlığına zamlar yapmaktayız.

Güncelleme tarihi 12 Eylül 2020

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın