Seo Fiyatları

Rakiplerle Çalışmıyoruz

seo fiyatları
Aynı sektörden rakip firmalarla çalışmıyoruz. Bizim bir firma ile çalışabilmemiz için çalıştığımız firmalara rekabet oluşturmaması veya ilgili sektördeki eski firmanın izin vermesi gerekiyor. Bir çalışmaya başladığımızda genellikle o sektörü kapatmış oluyoruz. Arama motoru iyileştirmesi seo danışmanlık fiyatlarını sektörün rekabetine göre belirlemekteyiz. Kurumsal seo fiyatları; yaklaşık aylık danışmanlık ücretimiz 600-1000  aralığında değişmekte olup, en az bir sene çalışmak kaydıyla karşılıklı memnuniyet esasına göre çalışma devam etmektedir.

Seo Bir Kerelik İşlem Değildir

Arama motorları sürekli gelişmekte, kendilerini yenilemekte, sektördeki rakipler gelişmekte ve yeni rakipler girmekte, arama eğilimleri ve kelime kombinasyonları değişmekte. Bundan dolayı seo bir kez yapılıp bırakılacak bir işlem değil;  düzenli çalışma ve geliştirme gerektirmektedir.

Web Pazarlama Maliyetinizi Düşürün

Dergi veya gazete reklamı benzeri diğer reklam çeşitleri ile karşılaştırıldığında seo düşük maliyetle çok daha nitelikli ziyaretçi – müşteri- kazandırmakta. Uzun vadede firma gelişimine ciddi katkılar sağlamakta. Birçok firma kendi bünyesinde arama motoru iyileştirmesi için eleman çalıştırmaya başladı. Bunun yerine; deneyimin ve pazarlama bilgisinin çok değerli olduğu seo çalışmalarını dışarıdan  danışmanlık alarak yürütmek, hizmetin kalitesini arttırdığı gibi maliyetini de düşürmektedir.

Seo Fiyatları Neleri Kapsar

Bu ücretin içerisinde seo danışmanlığı, rehber kayıtları, sosyal medya tanıtımları ve diğer link building (paralı link alamamaktayız) faaliyetleri, eğer gerekiyorsa yeni alan adları alımları, yönlendirmeleri ve site kurulumları bulunmaktadır. Adwords ve sosyal medya bilgilerimizi de müşterilerimizle paylaşmaktayız. Çalışma başladıktan sonra müşterilerimizi kendi sektörlerinden rekabet oluşturabilecek firmalara seo ile çalıştıklarını söylememelerini tavsiye etmekteyiz . Diğer sektörlerden rekabet oluşturmayacak firmalara bizi önermekteler.  Müşterilerimizin büyük bir bölümünü mutlu müşterilerimiz sayesinde bulmaktayız.

Ücretsiz Teklif Alın

Web sitenizi ücretsiz olarak inceleyip, yükselmek istediğiniz kelimeler için teklif veriyoruz.

Teklif Almak İçin Tıklayınız