Kurumsal Seo Fiyatları 2020

Rakiplerle Çalışmıyoruz

Müşterilerin sizi bulması, arama motorlarında en iyi yerlerde olmanız için sitenizin içinde ve dışarıdan düzenlemeler yapıyoruz. Çalıştığımız firmalara pazarlama, teknik altyapı, hosting gibi konularda bilgi birikimimizi aktarıyoruz. Kurumsal seo fiyatları 2020 aylık 950 – 1500₺ + KDV aralığında sektördeki rekabete göre değişebilmekte. En iyi web pazarlaması için dışarından bu hizmeti almak daha düşük maliyetli ve yüksek verimli olmaktadır. Aynı sektörden rakip firmalarla çalışmıyoruz. Seo çalışması fiyatları genel rekabet ve hedeflere göre değişiklik gösterebilmektedir.  Bizim bir firma ile çalışabilmemiz için çalıştığımız firmalara rekabet oluşturmaması veya ilgili sektördeki eski firmanın izin vermesi gerekmekte. Bir sene çalışmak kaydıyla karşılıklı memnuniyet esasına göre çalışma yıllarca devam etmektedir. Bir çalışmaya başladığımızda genellikle o sektörü kapatmış oluyoruz. Arama motoru iyileştirmesi seo danışmanlık fiyatlarını sektörün rekabetine göre belirlemekteyiz

Seo Bir Kerelik İşlem Değildir

Arama motorları sürekli gelişmekte, kendilerini yenilemekte, sektördeki rakipler gelişmekte ve yeni rakipler girmekte, arama eğilimleri ve kelime kombinasyonları değişmekte. Bundan dolayı seo bir kez yapılıp bırakılacak bir işlem değil;  düzenli çalışma ve geliştirme gerektirmektedir.

Düşük Seo ücretleri ile Web Pazarlama Maliyetinizi Düşürün

Arama motorları arasındaki payından dolayı ağırlıklı olarak üzerine çalışma yaptığımız Google seo fiyatları için bizimle iletişime geçin.  Dergi veya gazete reklamı benzeri diğer reklam çeşitleri ile karşılaştırıldığında düzgün iyileştirmesi yapılmış Google  seo fiyatları düşük maliyetle çok daha nitelikli ziyaretçi – müşteri- kazandırmakta. Uzun vadede firma gelişimine ciddi katkılar sağlamakta. Birçok firma kendi bünyesinde arama motoru iyileştirmesi için eleman çalıştırmaya başladı. Bunun yerine; deneyimin ve pazarlama bilgisinin çok değerli olduğu ücretli seo çalışmalarını dışarıdan  danışmanlık alarak yürütmek, hizmetin kalitesini arttırdığı gibi maliyetini de düşürmektedir.

Seo Hizmeti Fiyatları Neleri Kapsar

Seo hizmeti fiyatları  içerisinde seo danışmanlık ücreti , rehber kayıtları, sosyal medya tanıtımları ve diğer link building (paralı link alamamaktayız) faaliyetleri, eğer gerekiyorsa yeni alan adları alımları, yönlendirmeleri ve site kurulumları bulunmaktadır. Ek bir seo ücreti komisyon talep etmeden firmanın Google Ads yönetimlerinde destek olmaktayız. Aşırı yüksek kaynak tüketmeyen kurumsal sitelerde CDN ve Hosting hizmetini de ücretsiz sağlamaktayız.

Kurumsal Seo Danışmanlığı Kalitemizi Düşürmemek İçin

Turhan İstanbul Seo Danışmanlık; müşteri portföyümüz İstanbul ağırlıklı olmakla birlikte, şehir dışı ve ülke dışı seo çalışmalarımız da bulunmakta. Yıllardır bizimle çalışan mevcut müşterilerimize düzgün hizmet vermek için müşteri sayımızı sınırlı tutuyoruz. Yeni müşteriler için seo hizmeti ücreti müşteri yoğunluğumuza göre düzenlenmekte olup, eski müşteriler için anlaşarak enflasyona göre zaman içinde ufak zamlar yapmaktayız.

Bu yazı 04 Mart 2020 tarihinde güncellenmiştir.

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın