Seo Fiyatları

Rakiplerle Çalışmıyoruz

seo fiyatları
Müşterilerin sizi bulması, arama motorlarında en iyi yerlerde olmanız için sitenizin içinde ve dışarıdan düzenlemeler yapıyoruz. Kurumsal seo fiyatları aylık 750-1000₺ + KDV aralığında sektördeki rekabete göre değişebilmekte. En iyi web pazarlaması için dışarından bu hizmeti almak daha düşük maliyetli ve yüksek verimli olmaktadır. Aynı sektörden rakip firmalarla çalışmıyoruz. Bizim bir firma ile çalışabilmemiz için çalıştığımız firmalara rekabet oluşturmaması veya ilgili sektördeki eski firmanın izin vermesi gerekmekte. Bir sene çalışmak kaydıyla karşılıklı memnuniyet esasına göre çalışma yıllarca devam etmektedir. Bir çalışmaya başladığımızda genellikle o sektörü kapatmış oluyoruz. Arama motoru iyileştirmesi seo danışmanlık fiyatlarını sektörün rekabetine göre belirlemekteyiz

Seo Bir Kerelik İşlem Değildir

Arama motorları sürekli gelişmekte, kendilerini yenilemekte, sektördeki rakipler gelişmekte ve yeni rakipler girmekte, arama eğilimleri ve kelime kombinasyonları değişmekte. Bundan dolayı seo bir kez yapılıp bırakılacak bir işlem değil;  düzenli çalışma ve geliştirme gerektirmektedir.

Web Pazarlama Maliyetinizi Düşürün

Dergi veya gazete reklamı benzeri diğer reklam çeşitleri ile karşılaştırıldığında seo fiyatları düşük maliyetle çok daha nitelikli ziyaretçi – müşteri- kazandırmakta. Uzun vadede firma gelişimine ciddi katkılar sağlamakta. Birçok firma kendi bünyesinde arama motoru iyileştirmesi için eleman çalıştırmaya başladı. Bunun yerine; deneyimin ve pazarlama bilgisinin çok değerli olduğu seo çalışmalarını dışarıdan  danışmanlık alarak yürütmek, hizmetin kalitesini arttırdığı gibi maliyetini de düşürmektedir.

Seo Hizmeti Fiyatları Neleri Kapsar

Ücretin içerisinde seo danışmanlığı, rehber kayıtları, sosyal medya tanıtımları ve diğer link building (paralı link alamamaktayız) faaliyetleri, eğer gerekiyorsa yeni alan adları alımları, yönlendirmeleri ve site kurulumları bulunmaktadır. Ek bir ücret komisyon talep etmeden firmanın Google Ads yönetimlerinde destek olmaktayız. Aşırı yüksek kaynak tüketmeyen kurumsal sitelerde CDN ve Hosting hizmetini de ücretsiz sağlamaktayız.

Bu yazı 12 Kasım 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Ücretsiz Teklif Alın

Web sitenizi ücretsiz olarak inceleyip, yükselmek istediğiniz kelimeler için teklif veriyoruz.

Teklif Almak İçin Tıklayınız
WhatsApp chat