Kurumsal Seo Hizmeti Nedir Ne Kazandırır?

Google'a ihtiyacım yok karım var

Kurumsal seo hizmeti bir firmanın arama motorlarından en yüksek verimi alması için yapılan iyileştirme faaliyetleri bütünüdür.

Kurumsal seo ajansı sitenize nitelikli ve limitsiz ziyaretçi kazandırır. Ziyaretçiler ağırlıklı olarak arama sonuçları ile geldikleri için o ürün veya hizmeti gerçekten talep eden kişilerden oluşur.  İyileştirmesi yapılan sitenin iş alanına göre, günde yüzlerce – binlerce – on binlerce ziyaretçi kazanılabilir

Firmanıza prestij kazandırır. Genel kanaat, arama motorlarında ön sıralarda olan firmaların iş hacimlerinin yüksek olduğu ve o işin uzmanı oldukları yönündedir.

Firmanızı geliştirir.  Dünya bilgiye dayalı ekonomik bir düzen yolunda ilerliyor. İşletmelerin karlılıkları ve rekabet güçleri bilgi teknolojilerini ne kadar  kullandıkları ile doğru orantılı olarak değişiyor

İş alanınızdaki gelişmelerden ilk sizin haberiniz olur. Sektörünüze üretim yapan  yapan yerli ve yabancı kişi veya firmalar doğal olarak öncelikle ilk sayfada ki firmalar ile görüşürler ve tekliflerini ilk olarak onlara sunarlar.

İyi bir reklam olanağı sağlar. Arama Motorlarının ön sıralarında olan firmaların web siteleri daha fazla tıklanır. Firmanız daha bilinir hale gelir markalaşmak için iyi bir adımdır.

Hakkınızdaki kötü yazılardan kurtulun. Adınızı veya firmanızın adını Google’da yazdınız ve bir forumda veya gazetede hakkınızda yazılmış prestijinizi zedeleyecek bir yazı ile karşılaştınız. Uzun süreli bir çalışma ile seo yapan firmalar bu gibi rahatsız edici durumlardan kurtulmanıza yardımcınız olacaktır.

Seo, arama motoru sıralamasından ibaret değildir. Google Analytics  ile tutulan güvenilir istatistikler ile arama / ürün verimlilikleri, müşteri tercih ve eğilimleri hakkında bilgi edinmenizi sağlar. Uzun vade planlama için veri tabanı oluşturur.

Bu yazı 10 Ocak 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Ücretsiz Teklif Alın

Web sitenizi ücretsiz olarak inceleyip, yükselmek istediğiniz kelimeler için teklif veriyoruz.

Teklif Almak İçin Tıklayınız
WhatsApp chat