Seo Teknikleri Optimizasyon Sırları

< Önceki Yazı

seo teknikleri11 yılın üzerindeki seo çalışmalarımda seo’un teknikten daha çok eksik görmeye dayalı bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Sitenin ihtiyacının en düzgün bir şekilde belirlenmesi gerekiyor. Bunu birkaç online site inceleyen web sitesi (woorank.com vs ) ile yapabilirsiniz. Detaylara takılmayın google seo başlantıç rehberindeki temel düzenlemeleri uygulayın ve sabırla bekleyin.

 İdeal Seo Süreci Nasıl Olur ?

Seo bir kere yapılan ve biten bir işlem değil bir süreçtir. Gelişen arama motoru rekabeti ve yapısına göre; hedef kelime gruplarının ve site yapılarının düzenli aralıklarla gözden geçirilmesi gerekmektedir.

Seo Sırları Nelerdir ?

Eğer seo sırları arıyorsanız arama motoru optimizasyonu (iyileştirmesi) büyücü doktorluk değildir. Google ve diğer ana arama motorları sıralama için önem verdikleri kriterlerin büyük bir bölümünü paylaşıyor. Güncel bilgileri takip edip resmin tamamını görebilmek ve rakiplerin göremediklerini uygulamak sizi bir adım öne geçirecektir. Bir çok kaynaktan bilgi kafa karıştırıcı olabiliyor. Çılgın, usta, efendi, hoca… vs yerine bilgileri kaynağından karıştırılmamış olarak almak boşa kürek çekmenizi engelleyecektir. (seo nedir sayfasında kullandığımız kaynakları paylaştım).

Bu yazı 10 Ocak 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Ücretsiz Teklif Alın

Web sitenizi ücretsiz olarak inceleyip, yükselmek istediğiniz kelimeler için teklif veriyoruz.

Teklif Almak İçin Tıklayınız
WhatsApp chat