E-Ticaret Veya WordPress Kurumsal Web Tasarım

E-ticaret veya kurumsal web tasarım ve e-ticaret wordpress siteler kurulumunda ve yönetilmesinde yanınızdayız. WordPress bir sitenin kurulması çok basittir. Herhangi bir hosting firmasından hostingi açıp tek düğmeye basarak siteyi kurabilirsiniz. Fakat uzman personel olmadan sitenin işlevsel olmasını sağlamak çok zaman ve emek gerektirecektir. Tema ve hosting seçimi,  içerik oluşturma, sitenin hızlandırılması, CDN kurulumları, e-ticaret entegrasyonları konularında firmalarımıza kurumsal web tasarım hizmeti veriyoruz.

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları

Firmanıza özel tasarlanmış bir wordpress tema ve 5-10 sayfalık temel içeriğin girilmesi yaklaşık 1000 – 1250 TL + KDV.  Web tasarım ücretinin içinde kullanılacak hostinge en uygun cache eklentisi kurulumları, hızlandırma çalışmaları ve temel güvenlik gözden geçirmelerini yapmaktayız. Gereksiz java ve css dosyaları hız düşümü yaptığından hazır tema kullanmamaktayız.

E-ticaret Web Tasarım Fiyatları

Kredi kartı entegrasyonu dahil WooCommerce  WordPress firmanıza özel tasarım ve 5-10 sayfalık temel içeriğin girilmesi 1500 – 2000 TL + KDV.  E-ticaret websitesi   kurulum ücretinin içinde kullanılacak hostinge en uygun cache eklentisi kurulumları, hızlandırma çalışmaları ve temel güvenlik gözden geçirmelerini yapmaktayız.

Bu yazı 02 Nisan 2019 tarihinde güncellenmiştir.


.
WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın