Kurumsal WordPress Hosting

Seo hizmeti verdiğimiz firmalara ücretsiz hosting sağlamaktayız. Birçok firmadan hosting deniyoruz Senelerdir wordpress sitelerimizin en iyi performansı sağlaması için yerli yabancı birçok hosting firmasında barındırdık;  hız ve hizmet kalitelerini takip ettik ve bu deneyimi siz müşterilerimiz için kullanıyoruz. WordPress sitelerin en yüksek performansı göstermesi için C-panel Litespeed sunucularda barındırıyor, WordPress site taşıma işlemlerinde destek oluyoruz. Litespeed cache hızlandırma ayarlarını, resim iyileştirmesi, Yandex mail kurulumu gibi temel ayarlarını yapıyoruz. Anahtar teslimi hizmet veriyoruz. Hosting firmasında performans düşüşü gördüğümüzde bir başka hosting firmasına taşıyoruz.

WordPress Hosting Fiyatı

2 GB a kadar  web alanı ve 50 GB aylık trafik Türkiye konumlu hosting ücreti senelik 300 TL+ KDV.

Kurumsal WordPress Hosting Fiyatı

Düşük yoğunluklu sunucular için  5 GB a kadar  web alanı ve 50 GB aylık trafik olan Türkiye konumlu wordpress hosting ücreti senelik 600 TL + KDV. 

DDos Korumalı WordPress Hosting Fiyatı

Yüksel saldırı altında birçok firma ile çalıştıktan sonra yurtdışı hostinglerin daha başarılı olduklarını gördük . 1 çekirdek 2 GHz, 2 GB RAM, 20 GB SSD  DDos korumalı wordpress hosting fiyatı senelik 1500 TL+ KDV .  Site taşıma, hız iyileştirme ayarlamaları ve plesk panel ücrete dahildir.

Güncelleme tarihi 04 Mart 2020

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın