Kurumsal WordPress Hosting

Senelerdir wordpress sitelerimizin en iyi performansı sağlaması için yerli yabancı birçok hosting firmasında barındırdık;  hız ve hizmet kalitelerini takip ettik ve bu deneyimi siz müşterilerimiz için kullanıyoruz. WordPress sitelerinizin en yüksek performansı göstermesi için Cpanel Litespeed sunucularda barındırıyor, wordpress site taşıma işlemlerinde destek oluyoruz. Litespeed cache hızlandırma ayarlarını, resim iyileşirmesi, Yandex mail kurulumu gibi temel ayarlarını yapıyoruz. Anahtar teslimi hizmet veriyoruz. Hosting firmasında performans düşüşü gördüğümüzde bir başka hosting firmasına taşıyoruz.

WordPress Hosting Fiyatı

2 GB a kadar  web alanı ve 50 GB aylık trafik Türkiye konumlu hosting ücreti senelik 40 $ + KDV.

Kurumsal WordPress Hosting Fiyatı

Düşük yoğunluklu sunucular için  5 GB a kadar  web alanı ve 50 GB aylık trafik olan Türkiye konumlu wordpress hosting ücreti senelik 100$ + KDV. 

DDos Korumalı WordPress Hosting Fiyatı

Yüksel saldırı altında birçok firma ile çalıştıktan sonra yurtdışı hostinglerin daha başarılı olduklarını gördük . 1 çekirdek 2 GHz, 2 GB RAM, 20 GB SSD  DDos korumalı wordpress hosting fiyatı 250$ + KDV.  Site taşıma, hız iyileştirme ayarlamaları ve plesk panel ücrete dahildir.

Bu yazı 02 Nisan 2019 tarihinde güncellenmiştir.


.
WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın